Drastická diéta, ktorá vám po čase upchá črevá

drastická diéta.jpg

Vidina štíhlej postavy niekedy nepozná hranicu.

Šesťdesiate roky patrili jednoznačne trendu v znamení štíhlej modelky Twigi. Odvtedy sa vo svete uchytila móda prehnane chudých modeliek, ktorý sa prenáša z generácie na generáciu.

V dnešnej dobe existujú rôzne metódy ako zhodiť kilá a byť štíhlou. Niektoré ženy začnú aktívne športovať, iné radšej siahnu po drastickej diéte. V mnohých prípadoch je to však ešte horšie ako len diéta. Vynaliezavé ženy si našli iný spôsob ako obísť chuť na jedlo a lenivosť športovať - začali jesť vatu. Preto aby ju dokázali lepšie prehltnúť a mala aspoň nejakú chuť si ju namáčajú do pomarančového džúsu.


,,Vaše oblečenie je taktiež vyrobené z polyesteru, čiže prehĺtanie vaty je skoro ako keby ste jedli vaše tričko ponorené do pomarančového džúsu," hovorí šéfredaktorka internetovej stránky s názvom Diets in Review. Ďalej upozorňuje, že vo väčšine prípadov nie je vata vyrobená z bavlny ale z bielených polyesterových vlákien, ktoré obsahujú množstvo chemikálií.

https://www.youtube.com/watch?v=qiJ8C_qasnc


Vata ,ktorá nemá žiadnu kalorickú hodnotu, v žalúdku totiž vytvorí pocit nasýtenia. Lekári varujú, že okrem nebezpečenstva udusenia a podvýživy môže dôjsť aj k obštrukcií črevného traktu, pretože v žalúdku sa zadržiava hmota, ktorá sa nestrávi.

Dcéra známeho hollywoodskeho herca a komika Eddieho Murphyho, modelka Bria Murphy (23), ktorá sa pokúšala stať modelkou Victoria´s Secret, v istej televíznej šou prezradila, čo dokážu niektoré dievčatá spraviť preto, aby boli chudé.

https://www.youtube.com/watch?v=tkJT8X6l-qA


,,Počula som, že niektoré dievčatá jedia vatu namočenú v pomarančovom džúse, aby boli chudé", hovorí Ria.

,,Mnoho dievčat sa stane závislými od drog alebo podľahne anorexii", dodala s tým, že nie každé dievča dokáže odolať obrovskému nátlaku nielen v modelingovom priemysle.

Bria aktuálne účinkuje ako modelka v televíznom filme Rip the Runway, v minulosti napríklad fotila pre časopis Maxim a najnovšie sme ju mohli vidieť aj vo videoklipe rapera Waleho.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.