Ďalší rozruch na Zlatých pieskoch: Misske Kralevich prekážajú nové zábrany na ceste

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Na bratislavských Zlatých pieskoch bolo opäť rušno. Po tom, čo misske Daniele Kralevich zbúrali rekreačný areál, jej teraz znemožnili prístup k rodinnému pozemku. Mesto tvrdí, že s odstránením čiernej stavby to nemá nič spoločné. Ona za všetkým vidí snahu prekaziť jej ďalšie plány. Už keď búrali jej plážový projekt avizovala, že do týždňa začne stavať nový

„Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II boli dnes popoludní vyslaní na preverenie oznámenia do areálu jazera na Zlatých Pieskoch v Bratislave, kde vykonali potrebné úkony v súvislosti s občianskoprávnym sporom,“ uviedla hovorkyňa bratislavskej krajskej polície Jana Šimunková.

„Dopravné značenie nebolo zo strany vodičov dlhodobo rešpektované, z tohto dôvodu správca umiestnil na časť pozemku, ktorý patrí hlavnému mestu, zábrany. Priestor je aj naďalej dostupný chodcom či cyklistom. Každý návštevník areálu, ktorý na Zlaté piesky prichádza autom, ho môže zaparkovať na kapacitnom parkovisku pred hlavným vstupom,“ spresnila hovorkyňa Bratislavy Dagmar Schmucková.

Čo presne sa v sobotu na Zlatých pieskoch dialo si pozrite v reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.