Na moste Apollo bol záhadný lezec. Policajti po ňom nenašli ani stopy

Záhadný lezec na bratislavskom moste. Už bol neskorý večer, keď pozorný policajt spozoroval muža, ktorý sa prechádzal po vrchole konštrukcie mosta Apollo. To zmobilizovalo desiatky členov záchranných zložiek, ktoré okamžite vyrazili na miesto. Záhadný lezec sa však ako keby vyparil.

Krátko po ôsmej večer mohli Bratislavčania spozorovať na moste Apollo množstvo záchranných zložiek. Na mieste boli policajti, hasiči aj záchranári. Všetci hľadali muža, ktorý si asi myslel, že je dobrý nápad vyliezť na mostnú konštrukciu.

Keď však záchranné zložky prišli na miesto, tak po záhadnom lezcovi už nebolo ani stopy. Policajti sa okamžite s hasičmi pustili do prehľadávania útrob mosta, nikoho však nenašli.

Jedna z vyšetrovacích teórii na mieste bola, že sa vlámal do jedného z vchodov a vyliezol navrch mosta po jeho útrobách. Alternatívne sa mohol záhadný muž dostať na vrchol mosta po jeho povrchu a neskôr elegantne zliezť. Podobne ako to urobil pred pár rokmi ukrajinský YouTuber.

Lezenie po mostoch je extrémny šport, ktorý adrenalínoví nadšenci praktizujú po celom svete. Niekedy pešo a niekedy na motorke.

Policajti s hasičmi medzi sebou uvažovali, či nemohol záhadný lezec skočiť z vrcholu mosta Apollo do Dunaja. No pri takejto vzdialenosti od vrchu mosta a pri tejto šírke chodníka to považujú za veľmi málo pravdepodobné.

Napriek tomu záchranné člny prehľadávali hladinu Dunaja. Žiadne telo však nenašli  Krátko po 11. hodine večer hasiči s policajtmi skonštatovali, že je čas akciu zabaliť. Po mužovi nenašli ani stopy.

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti