Motorkár narazil v Domaniži počas pretekov do divákov, jedného z nich museli letecky transportovať

Motorkár narazil v Domaniži počas pretekov do divákov, jedného z nich museli letecky transportovať
Záber z pretekov. Zdroj: Facebook/Polícia SR - Trenčiansky kraj

Dvojica mladých ľudí utrpela v nedeľu (7. 8.) zranenia po tom, ako do nich počas pretekov v obci Domaniža v okrese Považská Bystrica narazil motorkár. K zraneniu dvojice divákov došlo na jednej z tratí počas siedmeho ročníka countrycrossu o pohár starostu obce.

„Vodič motorky jazdil po trati, prvú priekopu prekonal skokom cez kovový mostík v pravej časti trate, po dopade na zem sa však jeho motorka preklopila na bok a šúchala sa po zemi doprava smerom k divákom, ktorí stáli za páskou ohraničujúcou trať. Nárazom zranil dve mladistvé osoby,“ opísali trenčianski policajti na svojom profile na Facebooku.

Prečítajte si tiež:

​Ako dodali, obe osoby utrpeli zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie v nemocnici, pričom jednu tam transportovali letecky. „Obaja ľudia sú v súčasnej dobe mimo ohrozenia života, a dokonca ich prepustili do domácej liečby. Okolnosti a príčiny tejto udalosti budú predmetom vyšetrovania,“ dodali policajti.

Tí už vyšetrujú okolnosti nehody, v tejto súvislosti zároveň začali trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti