Opitý vodič taxislužby narazil do dvoch áut. Zraneniam podľahol

Tragická nehoda v Poprade
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Prešovský kraj

Tragická dopravná nehoda v Poprade. O život prišiel 54-ročný vodič taxislužby, ktorý v čase voľna narazil do dvoch áut. Zraneniam po prevoze do nemocnice podľahol, informuje polícia na sociálnej sieti.

Nehoda sa stala na popradských cestách ešte v piatok večer. Podľa zverejnených údajov mal vodič vo vozidle taxislužby pri výjazde z kruhového objazdu prejsť do protismeru a naraziť do prvého auta a dopravnej značky.

Napriek zrážke pokračoval v jazde ešte niekoľko metrov, až opäť prešiel do protismeru a narazil do druhého auta. „To následne odrazilo do zaparkovaného auta, ktoré potom narazilo do ďalšieho zaparkovaného auta,“ uviedla polícia.

Nehoda v Poprade
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Prešovský kraj

Na miesto nehody prišla polícia, ktorá podrobila všetkých vodičov dychovej skúške. Vodičovi taxislužby namerali približne 1,88 promile. Ostatní vodiči mali dychovú skúšku negatívnu.

„Vodič taxislužby bol prevezený na ošetrenie do nemocnice, kde mu zistili ďalšie zranenie a preto bol hospitalizovaný. V noci utrpeným zraneniam podľahol,“ dodali. Ďalšie dve osoby utrpeli ľahké zranenia. Polícia začala vo veci trestné stíhanie.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti