Domáce

Takáčovci skončili! Posledný významný člen je za mrežami

Takáčovci skončili
Zdroj: TV Markíza

Jeden z udajných šéfov zločineckej skupiny skončil v sieti daňovej kobry.

Posledný významný člen zločineckej skupiny takáčovcov je za mrežami. Jeden z udajných šéfov zločineckej skupiny (Ivo R.) skončil v sieti daňovej kobry spolu s ďalšími piatimi ľuďmi. Jeho zatknutím definitívne zrejme už končí éra gangu, ktorého šéfa pred desiatimi rokmi brutálne zavraždili na bratislavských Kramároch.


Prežil atentát, aj vraždu šéfa zločineckej skupiny. Roky sa skrýval pred políciou. Osudným sa mu však napokon stali daňové podvody. "Ide o akciu NAKA, počas ktorej policajti zadržali šesť osôb podozrivých z ekonomickej trestnej činnosti," povedala Andrea Dobiášová, hovorkyňa prezídia PZ.

Zadržaný člen gangu dlhé roky nezaujímal iba políciu, ale aj "kumpánov" z podsvetia. V roku 2004 neznámy páchateľ odpálil výbušninu v reštaurácii, v ktorej v tom čase bol. Jeden z údajnych bossov gangu však útok prežil.

Podobné šťastie však nemál šéf zločineckej skupiny - Ján Takáč. Poškodený bol zasiahnutý najmenej desiatimi strelami. Viac informácií o tom, ako bol dolapený posledný šéf Takáčovcov má polícia poskytnúť už budúci týždeň.
BRATISLAVA/ TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.