Domáce

Počasie bude ako na hojdačke, na január však stále neprirodzene teplo

pocko.jpg

Hmly, dážď aj jemný mráz. To všetko nás čaká v novom týždni.

Družica

V noci cez naše územie prešiel studený front s oblačnosťou a so zrážkami a už ráno sme sa na západe zobúdzali do slnečného rána. K slovu sa opäť dostala tlaková výš, ktorej stred sa momentálne nachádza veľmi blízko, konkrétne nad Českom.


Zrážky

Zajtra bude prevládať na Slovensku pekné počasie a bez zrážok.

Teploty

Výraznejšie sa nezmenia ani teploty, stále zostávame v pásme od 0 až 5 stupňov. Na juhu môže byť o pár stupňov teplejšie.

Vietor

Dnes fúkal silný nárazový vietor, na horách dokonca búrlivák, na hrebeňoch až víchrica. Zajtra sa už upokojí a bude fúkať už iba slabý až mierny rýchlosťou maximálne do 20km/h.

Noc

V noci budú na severe spočiatku doznievať snehové prehánky, ale inak má byť na väčšine územia jasno až polojasno a nad ránom sa budú tvoriť lokálne hmly. Dnešná noc bude oproti tej predošlej mrazivejšia. Teplota poklesne na -1 až -8 stupňov.

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.

Západ

Na západe krajiny bude po rozplynutí ranných lokálnych hmiel prevládať pekné slnečné počasie naďalej s pomerne vysokými dennými teplotami - od 3 až 6 stupňov.

Stred

S rannými hmlami rátajte aj na strednom Slovensku. Keď sa rozplynú, bude pekne a teplota sa vyšplhá na 2 až 6 stupňov.

Východ

Na východe sa budete zobúdzať do polooblačného rána, aj tam sa vyjasní a bude pekne slnečno. Najvyššia denná teplota sa bude pohybovať od 2 do 5 stupňov.

Bio

Biopredpoveď sa zajtra zlepší na 2, čo je slabá až mierna záťaž.

4 dni

V ďalších dňoch bude počasie veľmi premenlivé. V utorok bude spočiatku pekne, ale popoludní sa obloha na západe zamračí a môžu sa vyskytnúť aj slabé prehánky. Teplota 1 až 6 stupňov.

V stredu bude cez nás prechádzať front, na väčšine územia bude pršať, na horách to budú zrážky snehové a teplota vystúpi aj napriek tomu vysoko. Miestami až 6 stupňov.

Vo štvrtok sa počasie znova zlepší, pri premenlivej oblačnosti sa môžu ešte na juhozápade vyskytnúť ojedinelé prehánky. Teplota od 1 do 5 stupňov.

V piatok nás čaká znova inverzia - ráno hmly, ktoré sa v nížinach môžu zdržať aj dlhšie, na horách bude krajšie počasie. Teplota stále od 2 do 6 stupňov.

BRATISLAVA / TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.