Záhada pri Zlatých Moravciach: Záchranárov zavolali k nehode, napokon vyšetrujú vraždu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Zavolali ich k dopravnej nehode, napokon vyšetrujú vraždu. Záchranné zložky v pondelok popoludní vyrazili k Tesárskym Mlyňanom. Auto tam zišlo z cesty a začalo horieť.

Nehoda sa stala pred treťou popoludní. Auto najskôr zišlo z cesty, preletelo svahom a zastavilo sa pred kukuričným poľom. 

Krátko nato policajti okolie havárie hermeticky uzavreli. Podľa našich informácií majú podozrenie, že to nebola obyčajná dopravná nehoda. V aute bolo obhorené ženské telo a vedľa auta ležal muž, ktorý šoféroval.

„Na miesto udalosti sme vyslali pozemných aj leteckých záchranárov. Žiaľ, žene už pomôcť nedokázali,“ uviedla Alena Krčová, hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby.

„Posádka leteckých záchranárov si po pristátí v blízkosti nehody prevzala do svojej starostlivosti 47-ročného muža, ktorý utrpel popáleniny v rozsahu 40 percent povrchu tela,“ konštatovala Zuzana Hopjaková, hovorkyňa Air-Transport Europe.

Prečítajte si tiež:

​Mŕtva je 41-ročná žena, dnes už exmanželka muža, ktorý auto šoféroval. V marci tohto roka sa pár rozviedol. Podľa našich informácií to vyzerá tak, že muž exmanželku ešte počas jazdy polial benzínom. 

Z Tesárskych Mlynian, pri ktorých havarovali, sa manželia odsťahovali pred štyrmi rokmi. V súčasnosti žili v Topoľčiankach.

Polícia na prípad uvalila informačné embargo. Podľa nášho zdroja nechal muž list na rozlúčku deťom, v ktorom sa ospravedlnil za to, čo v osudný deň urobil ich matke.

Viac v reportáži priloženej vyššie.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti