Dievčatá zachvátilo nové internetové šialenstvo. A nebezpečné!

bikini bridge
Zdroj: Facebook

Našli si nový spôsob, ako porovnávať svoju vychudnutosť.

Medzi mladými dievčatami sa rozmohol trend, ako ukázať svetu svoju extra štíhlu postavu. Na sociálnych sieťach zverejňujú fotografie v spodnej bielizni či bikinách a predbiehajú sa, ktorá bude mať v ležiacej polohe väčší takzvaný bikinový most. 

Zdroj: Facebook

Dievčatá čoraz častejšie vymýšľajú nepochopiteľné meradlá na hodnotenie krásy. Donedávna to boli fotografie stehien, ktoré sa v stoji s nohami pri sebe nesmeli dotýkať. A čím väčšia bola medzera medzi stehnami, tým malo dievča bližšie k dokonalej postave. Aj keď šlo o úplný nezmysel, na sociálnych sieťach sa našlo 7 000 nadšenkýň, ktoré si medzi sebou zdieľali fotografie vychudnutých postáv.

Zdroj: Facebook

Tentoraz si vymysleli iný šialený spôsob, ako poukázať na svoju vychrtlosť. Novým trendom je Bikiny bridge, teda bikinový most. Nové meradlo krásy spočíva v tom, že dievča na fotkách leží na chrbte v spodnej bielizni alebo plavkách. Snímka je zameraná na spodnú časť tela. Spodný diel bikín sa nesmie vôbec dotýkať brucha. Aj v tomto prípade platí, že čím je medzera väčšia, tým je dievča považované za dokonalejšie a chudšie. 

Zdroj: Facebook

Rovnako ako medzera medzi stehnami, aj táto zábavka si našla svoje fanúšičky. Na sociálnej sieti už teraz nájdete niekoľko skupín, v ktorých sa dievčatá chvália takýmito fotografiami. Niektoré majú dokonca také fotografie, kde majú na bruchu papier s odkazom, že na svojom bikinovom moste ešte len pracujú. Odborníci sa zhodujú v tom, že ide o veľmi nezdravý trend a tieto dievčatá hazardujú so zdravím. 

Zdroj: Facebook

USA/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti