Domáce

Kandidátku na prezidentku Mezenskú vraj živí vesmír

Helena Mezenská (OĽaNO)
Zdroj: SITA

Helena Mezenská sa vracia k hodnotám.

Fotografia kandidátky na prezidentku Heleny Mezenskej, na ktorej telefonuje z mobilu prevráteného hore nohami, totiž pobavila celé Slovensko. Napriek tomu, že obrázok už stiahli z kampane, vraj svoj účel splnil. Údajne v sebe nesie skryté posolstvo pre slovenský národ.

Nie každý prezidentský kandidát sa môže pochváliť takou popularitou, ako poslankyňa OĽaNO. A pri tom jej kampaň nebola o nič drahšia. Stačilo pár vyjadrení a raketový záujem je zaručený. Mezenská: „Viem, že ma niečo významné čaká."


Skryté zmysly a duchovno v sebe zrejme neobjavila náhodou, už minulý rok sa vyjadrila, že ju živí vesmír. No skutočná popularita prišla až teraz. A stačilo len otočiť mobil. Mezenská: „Až potom ako prišli prvé ohlasy. Sme sa s naším neformálnym štábom zamysleli nad tým, pod akým nie že drobnohľadom, ale mikroskopom som."

No a o prísnom oku slovenského národa sa presvedčila bleskovo, internetom už kolujú fotografie a videá úsmevného charakteru. Náhoda či zámer? Odborníci v tom majú jasno. TLF Mesežnikov: „V prípade že došlo k niečomu čo vyvolalo záujem verejnosti tak potom je na kandidátoch, aby to dokázali nejako zrozumiteľným spôsobom vysvetliť."

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.

Mezenská: „To, či mám mobil hore nohami neuškodí žiadnemu Slovákovi. Ja som sa vždy pri takejto náhode, v ktorom možno vidieť aj určité znamenie večer zamyslela, aký hlbší odkaz toto má verejnosti odovzdať." No a to, či metafory a skryté významy zaberú aj na slovenský národ ukáže to - či bude popularita kandidátky na prezidentku stúpať.

BRATISLAVA/TV MARKÍZA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.