Domáce

Tvrdý útok radikálov vo videu. Bratislava má poriadnu hanbu

Útok radikálov.
Útok radikálov. Zdroj: Nový Čas

Bratislava sa zviditeľnila spôsobom, ktorý si určite neželala

Hanba na sto rokov a videl ju celý svet. Bratislava sa zviditeľnila spôsobom, ktorý si určite neželala. Zahraničné médiá riešia excesy na pochode proti imigrácii: napadnutie arabskej rodiny a násilné prerušenie medzinárodných cyklistických pretekov.

Prestížne preteky s jazdcami svetového formátu, ktoré sa prenášali do mnohých krajín. Práve keď sa z hradného kopca rútil brazílsky pretekár vtrhla mu do dráhy skupina extrémistov.

Diváci museli utekať pred radikálmi hore na hrad. Rodičia schovávali deti do reštaurácií.Jeden z výtržníkov udrel kameramana popolníkom. Preteky po tomto excese už nepokračovali.

Úradujúci majster sveta Filip Polc, ktorý preteky pripravil je sklamaný, niečo podobné nezažil ani na miestach s oveľa horšou povesťou..

Polícia podľa ministra vnútra situáciu na pretekoch zvládla. Problém vidí v tom, že dav odchádzajúci z Námestia SNP sa rozdelil na viacero skupín.

Ďalšia skupina napadla pri Hlavnej stanici saudskoarabskú rodinu s dieťaťom v kočíku. A hádzali do nich kamene aj keď pri nich stála polícia.BRATISLAVA/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti