Muž terorizoval manželku, vyvrcholilo to útokom nožom priamo v jej práci

Muž terorizoval manželku, vyvrcholilo to útokom nožom priamo v jej práci
Zdroj: Facebook/Zbor väzenskej a justičnej stráže

Posledné dni pre ňu boli peklom. Žena sa bála z práce vracať domov. Tam ju totiž čakal manžel, ktorý sa jej mal opakovane vyhrážať zabitím. Jeho agresivita sa zo dňa na deň stupňovala.

Celé to vyvrcholilo tento týždeň, keď prišiel za svojou manželkou do práce. Tam jej údajne najskôr vulgárne nadával, vyhrážal sa a následne odišiel.

Potom jej mal zatelefonovať a povedať, že ju zabije, načo žena hovor ukončila.

Prečítajte si tiež:

Vrátil sa s nožom

Muž sa však mal vrátiť za manželkou do práce a to s nožom v ruke. Keď sedela za okienkom pokladne, manžel na ňu údajne kričal, že ju zabije a cez otvor v okienku mal prestrčiť ruku s nožom a zahnať sa na ženu. Čepeľou noža jej mal v oblasti goliera roztrhnúť tričko. K zraneniu ženy však nedošlo.

Následne sa muž dostal k manželke, posadil sa oproti nej na stoličku a s nožom v ruke jej mal znovu opakovať, že ju zabije. Keď sa žena snažila zavolať na políciu, muž jej údajne vytrhol mobil z ruky. V tom vošla do miestnosti jej kolegyňa, ktorá sa snažila muža upokojiť. Páchateľ mal nôž následne schovať a dovoliť obom ženám opustiť miestnosť.

O prípade informuje na sociálnej sieti trenčianska krajská polícia. Vystrašená žena im oznámila konanie svojho manžela. Tá ihneď muža zadržala.

Po dychovej skúške u muža zistili 1,46 promile alkoholu.

Policajný príslušník Obvodného oddelenia policajného zboru v Púchove vzniesol obvinenie 68-ročnému mužovi za prečin 'nebezpečné vyhrážanie'. Následne spracuje podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby.

Na rozhodnutie o väzbe si obvinený počká v cele policajného zaistenia.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti