Domáce

Opitý bača vraj nešoféroval. Policajti tomu uverili

opitý bača
Zdroj: TV Markíza

Svedkovia však naznačili niečo iné.

Návrat opitého baču Vladimíra na salaš sa takmer skončil tragédiou. Za Prešovom sa v noci v aute pohádal s manželkou, zastavili preto pri krajnici a v tom do nich nabúral kamión.

Opitý bača po nehode presviedčal policajtov, hasičov i nás, že z volantom nesedel on, ale manželka. „Sme sa pohádali a ona ma vyhnala von, aby som sa išiel vycikať," povedal nám na kameru po nehode bača.

Zdroj: TV Markíza
Zastavili pred Chminianskou Novou Vsou a to sa im takmer stalo osudným. O 02.00 h sa ukrajinský kamionista snažil obísť toto odstavené auto na krajnici, no na poslednú chvíľu pri ňom zbadal muža, kľačať priamo na ceste. Stočil volant, no rozkývaný náves zachytil zadnú časť odstaveného auta. Myslel si že na ceste kľačal vodič, za volantom totiž nikoho nevidel.

Ďalší svedkovia už volantom našli sedieť ženu. Niektorí svedkovia to videli inak. No policajti historke opitého baču uverili, fúkať najprv dali jeho manželke. Dychová skúška bola negatívna, no jej manžel sa mohol pochváliť takmer dvoma promile.

Ľahšie zranenú ženu záchranka previezla na vyšetrenie do nemocnice, jej manžel sa ešte pomodlil pri vraku rozbitého auta a ďakoval, že sa im nič vážne nestalo.
CHMINIANSKA NOVÁ VES/Martin Jedinák

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti