Bitka poslankýň na koncerte: Jana Bittó Cigániková podáva trestné oznámenie na Romanu Tabák

Romana Tabak a Jana Bittó Cigániková.
Romana Tabak a Jana Bittó Cigániková. Zdroj: TASR

Poslankyňa Jana Bittó Cigániková podáva trestné oznámenie na Romanu Tabák. Tvrdí, že ju fyzicky napadla v bratislavskom podniku. 

„Bola som s kamarátkami a manželom v jednom bratislavskom podniku na koncerte. Bola perfektná nálada, obsluha, prostredie aj spoločnosť až do momentu, keď po jeho skončení v nočných hodinách prišla do podniku Romana Tabák,“ začína rozprávanie Bittó Cigániková na sociálnej sieti.

Tabak na ňu údajne verbálne útočila. „Keďže sa skrývala v šiltovke, dala som jej ju dole, nech všetci vidia, aká "inteligencia" reprezentuje svojich voličov v parlamente. Myslela som, že keď si uvedomí, že sa na ňu ľudia dívajú čo stvára, že sa ukľudní,“ dodala Bittó Cigániková.

Následne ju Tabák údajne začala ťahať za vlasy a fyzicky napádať. 

Prečítajte si tiež:

​„Ľudia, ja som cítila takú sprostredkovanú hanbu, ako ešte nikdy. Celý čas som sedela a nijako som útok neopätovala, len som opakovala dokola, či je normálna, nech sa ukľudní a nech ma pustí. Veď sme na verejnosti a reprezentujeme parlament. Pani poslankyňa bola ale v takom animálnom amoku, že nevedela prestať, nevedela sa absolútne ovládať,“ píše poslankyňa.

Po chvíli ju Tabák pustila a odišla. Podľa Bittó Cigánikovej sa však Tabák vrátila a do hlavy jej vrazila silný úder. „Dnes som skončila na pohotovosti s opuchnutým lícom, bolesťami hlavy a krku. Následne na polícii podávam trestné oznámenie, lebo toto je jediný kultivovaný spôsob, ako sa brániť,“ dodala poslankyňa. 

O stanovisko sme požiadali aj poslankyňu Romanu Tabák. Na otázky zatiaľ nereagovala. Na sociálnej sieti zverejnila fotografiu s textom: „Klamstvá šprintujú, ale pravda beží maratóny.“

Zdroj: Facebook/Romana Tabak

​Takto Romana Tabák minulú stredu (14.9.) slovne zaútočila na predstaviteľov strany SaS počas ich tlačovky: 

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti