Domáce

Trenčanovi vadila hlučná párty. Nakrútil vulgárne video

Kyberšikana na Mestskom úrade v Trenčíne
Zdroj: TV Markíza,

Celý prípad bude mať zrejme dohru na polícii.

Nepáčil sa mu hluk z párty a tak spravil niečo, čo v Trenčíne asi ešte nezažili. Na sociálnu sieť zavesil video, v ktorom osočuje radnicu, vulgárne uráža zamestnankyňu mestské úradu a vyzýva ľudí, aby zaspamovali mestský úrad. Mladý streamer si podľa všetkého takto uľavil od svojho hnevu.

,,Teraz odovzdávam vám ten štafetový kolík , rozpohybujte veci, zlikvidujte tieto emailové schránky, poubližujte im, píšte, čo chcete, čo vás len napadne, ja viem ,akí dokážete byť ostrí a nebrzdím vás. Choďte, nadávajte, ubližujte, likvidujte ich," hovorí Michal Herman vo videu.

Spamy, ktoré začali na adresy oddelenia kultúry posielať všetci, ktorí poslúchli mladíkovú výzvu, zaplnili niekoľko emailových schránok. Svoj hnev a vulgárne nadávky však 24-ročný Trenčan nasmeroval na nesprávnu adresu. Miesto, kde sa párty konala totiž nepatrí Trenčínu, ale pod obec Zamarovce.

,,Obec nemá kompetenciu tieto párty, zábavy, diskotéky ani povoľovať ani zakazovať, je to na triku toho usporiadateľa, hovorí starosta Zamaroviec, Stanislav Červeňan. Aj nato má mladík svoje vysvetlenie. ,,Podstatná vec je, že ja som Trenčan, Trenčín je mesto, ktoré by ma malo chrániť," dodáva mladík.

,,Podľa môjho názoru sa zachoval ako truľo, a ako truľo z toho aj vychádza, domnievam sa, že táto výzva je korektná, aby sa slušne ospravedlnil, povedal, že urobil chybu, že obvinil ľudí, ktorí s tým nemajú nič spoločné," hovorí primátor mesta Trenčín, Richard Rybníček. V opačnom prípade naňho primátor podá trestné oznámenie.


Trenčín/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti