Migranti sa aj naďalej snažia nelegálne prejsť hranice. Neuveríte, koľko sa ich zmestilo do jedného auta

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Snaha o prekročenie hraníc neutícha. V pondelok zachytili príslušníci Policajného zboru celkovo 81 nelegálnych migrantov vstupujúcich na územie Slovenskej republiky, informuje polícia na sociálnej sieti. 

Kuriózny pohľad sa naskytol bezpečnostným zložkám po tom, ako z osobného auta, ktoré zastavili, vystúpilo až dvanásť osôb. Video si môžete pozrieť vyššie. 

Prečítajte si tiež:

Zaistili viac ako tisíc migrantov

Od zavedenia kontrol na česko-slovenských hraniciach zaistila česká polícia 1142 nelegálnych migrantov. V pondelok to uviedla Polícia ČR na sociálnej sieti Twitter.

Od 29. septembra skontrolovali českí policajti na hraniciach so Slovenskom viac ako 92-tisíc osôb. Z nich 422 nesplnilo podmienky na vstup do Česka. Odhalili tiež 33 prevádzačov a 371 osôb vrátili v rámci readmisnej dohody na Slovensko.

V sobotu ráno v meste Břeclav na juhovýchode Moravy havarovala dodávka, v ktorej bolo 29 migrantov zo Sýrie. Šofér nezastavil na hraničnej kontrole na priechode Lanžhot-Brodské a polícii unikal smerom na Břeclav, kde nezvládol prejazd zákrutou. Viac sa dočítate tu.

Pozrite si nedávnu reportáž Adela Ghannama o príčine migrácie:

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti