Otrasný nález v poli pri Lemešanoch. Traktorista našiel lebku dieťaťa

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Kostrový nález v poli pri Lemešanoch. Na hranici Košického a Prešovského kraja v utorok (4. 10.) večer našli ľudskú lebku dieťaťa. Pred poľovníckym posedom ju tam objavil položenú na kraji repkového poľa traktorista.

Mohlo by ísť o pozostatky dvojročného chlapca, ktorý sa tam stratil v lete.

Prečítajte si tiež:

​Lebku policajti zobrali na expertízu a miesto nálezu ešte aj teraz prehľadávajú. Prípad prevzali košickí policajti, pretože nález bol už za hranicou prešovského okresu.

„Ide o lebku neznámej osoby vo veku 5-6 rokov. Polícia miesto udalosti dôkladne zadokumentovala. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach-okolí začal v tejto súvislosti trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Kostrový nález bude predmetom znaleckého skúmania znalcov Ústavu súdneho lekárstva v Košiciach,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Mésarová.

Podľa výsledkov znaleckého skúmania bude polícia preverovať rôzne vyšetrovacie verzie.

Po Demirovi sa akoby zľahla zem

Demir sa stratil ešte začiatkom júla počas kúpania sa v Toryse pri Lemešanoch, no pátrajú po ňom už aj v zahraničí. Policajti preverujú aj podozrenia o únose a predaji dieťaťa vlastnými rodičmi.

Pozrite si archívnu reportáž z Televíznych novín z 2. júla z veľkej pátracej akcie:

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti