Romana Tabák podala na Janu Bittó Cigánikovú trestné oznámenie za bitku v bare

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Poslankyňa Romana Tabák podala trestné oznámenie na Janu Bittó Cigánikovú. Oznámila to na sociálnej sieti.

Konflikt medzi dvoma poslankyňami vypukol v sobotu 24. septembra, keď Bittó Cigániková informovala, že na ňu Tabák fyzicky zaútočila. 

„Po konzultácii s advokátom som sa rozhodla takto reagovať, nakoľko pani Cigániková naďalej podniká zákerné kroky voči mojej osobe, hoci dobre vie, že incident ktorý bol v médiách opisovaný ako môj útok na ňu, vyvolala ona sama,“ uviedla Tabák.

Dodala, že Bittó Cigániková bola podľa nej v daný večer opitá a naznačila, že mohla byť aj pod vplyvom omamných látok. „Pôvodne som to vôbec nechcela ani medializovať a ani podnikať iné kroky (trestné oznámenie), ale som prinútená takýmto spôsobom sa brániť po právnej stránke, rovnako, ako som sa na koncerte musela brániť jej verbálnemu a fyzickému útoku,“ dodala Tabák.

Zároveň dodala, že to podľa Tabák nebol prvý incident, keď Bittó Cigániková nevedela „odolať nástrahám návykových látok“. „Myslím si, že ožratí a zdrogovaní ľudia by nemali pôsobiť ako poslanci v NR SR,“ skonštatovala poslankyňa Tabák.

Bittó Cigániková podala na Tabák trestné oznámenie po tom, čo sa pobili v bare v Bratislave. Bittó Cigániková tvrdila, že Tabák ju fyzicky napadla, Tabák zas reagovala, že agresívna bola práve poslankyňa za SaS.

Pozrite si reportáž o incidente poslankýň:

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti