Otec detí, ktoré spolu s matkou zrazil opitý šofér: Sedel oproti mne a tváril sa, že sa nič nedeje

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Otec detí, ktoré spolu s matkou zrazil šofér pod vplyvom alkoholu, prehovoril na sociálnej sieti. S mužom, ktorý ohrozil jeho najbližšiu rodinu sa dokonca stretol v nemocnici.

„Mám pocit, že polícia takýchto ľudí ešte chráni, no možno je to aj dobre, pretože v návale hnevu som mal chuť urobiť niečo, čo by som potom oľutoval. Hlavne, keď ten človek na úrazovke sedel oproti mne a tváril sa, že sa nič nedeje. Zrejme ešte nevytriezvel a neuvedomoval si čo urobil,“ vyjadril rozhorčenie otec detí s tým, že si muža zapamätá do smrti.

Prečítajte si tiež:

Zranené dievčatko previezli do Martina

Ženu so staršou dcérou (4) po nehode prijali v nemocnici v Čadci, podľa slov otca však dievčatko museli previezť do martinskej nemocnice.​

„Neprajem žiadnemu rodičovi, aby niečo takéto zažil. Strach a bezmocnosť, čakanie na to, čo bude ďalej ma ničí. Chodíme z vyšetrenia na vyšetrenie a čakáme čo bude ďalej. Môj anjelik bude dúfam silný a nebude to nič vážne. Dúfam, pretože nás prevážajú do Martina,“ uviedol na sociálnej sieti. 

Zdroj: Facebook

​Matka s dcérami bola v čase nehody na ceste na veterinu so psom, ktorého otec spomína tiež. Ten nehodu neprežil. „Tula, ktorú usmrtil bola miláčikom detí,“ napísal.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti