Bittó Cigániková zverejnila výsledky testov na drogy. Odporúča ich aj Romane Tabák

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Janka Bittó Cigániková (SaS) zverejnila na sociálnej sieti výsledky testov na drogy. Tvrdí, že ide o dôkaz, že Romana Tabák (Sme rodina) klame.

Poslankyne sa 24. septembra dostali do konfliktu v bratislavskom podniku. Bittó Cigániková vtedy informovala, že na ňu Tabák fyzicky zaútočila. Následne podala na Tabák trestné oznámenie.

Romana Tabák tvrdí, že incident vyvolala poslankyňa SaS. Dňa 25. septembra vyhlásila, že sama trestné oznámenie nepodá a incident Bittó Cigánikovej odpúšťa. Dodala však, že dúfa, že jej kolegyňa vyhľadá terapeuta a absolvuje test na drogy. 

Napokon však na poslankyňu SaS trestné oznámenie Romana Tabák predsa len podala (5.10.).

Prečítajte si tiež:

​​Na sociálnej sieti poslankyňa za SaS píše, že šla na testy hneď, ako to bolo možné, pre prípad, žeby chcela Romana Tabák incident nafukovať a klamať.

„Jeden vylučuje prítomnosť akýchkoľvek omamných látok 3-4 dni pred odberom, teda aj v čase incidentu. Test z vlasov vylučuje prítomnosť až 3 mesiace spätne,“ konštatuje na sociálnej sieti Bittó Cigániková.

Zdroj: Facebook/Janka Bittó Cigániková

​Vysvetľuje tiež, prečo výsledky zverejňuje až teraz (7.10.): „Nezverejňovala som výsledky pre málo pravdepodobný prípad, že Romana dostane rozum. Podľa očakávaní sa tak nestalo.“

Bittó Cigániková tvrdí, že by bolo dobré, keby šla aj Tabák na minimálne trojmesačný drogový test.

„Napriek tomu, ako sa správala počas incidentu, ako často hovorí úplne z cesty, že kladie kvety k popolníku a kúpe sa v chránených potokoch a aj napriek tomu, že poznám príbeh o tom, ako sa v obavách u Juraja Krúpu uisťovala, že poslancom nebudú testovať moč v parlamente, lebo ona si to nemôže dovoliť, nebudem rozprávať, že berie drogy,“ tvrdí poslankyňa SaS.

Testy na drogy však Romane Tabák odporúča, aby tu nezostal „obrovský tieň podozrenia".

Pozrite si reportáž z dňa, keď podala Romana Tabák trestné oznámenie na Janku Bittó Cigánikovú.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Politika

Dôležité udalosti