Nechala sa vyfotiť v tehotenstve. Rodina jej vynadala, že je ako monštrum

brittany2.jpg
Zdroj: The Honest Body Project

Brittany sa nechala vyfotiť v rámci projektu. Jej rodina a známi to nepochopili.

Nechala sa zvečniť v tehotenstve len v spodnej bielizni. Dvadsaťpäťročná Brittany Anne Dykstra z Michiganu tak urobila v rámci projektu The Honest Body Project fotografky Natalie McCain z Floridy, aby ukázala, ako v skutočnosti vyzerajú ženy v tehotenstva. A tiež preto, aby mala peknú spomienku.

Hrdo vystavila snímky na sociálnej sieti. "Prvýkrát počas tohto tehotenstva som sa cítila dobre a krásne a tešila som sa, ako sa o tento moment podelím s rodinou a priateľmi," povedala pre DailyMail.

Zdroj: The Honest Body Project

Čakala milé komentáre, ale to, čo si prečítala na Facebooku o pár hodín neskôr ju zaskočilo a zničilo. Až tak, že preplakala v kúpeľni celé hodiny. "Boli tam samé negatívne komentáre na to, aká som obrovská, aké je to nezdravé a aké tučné bude moje dieťa," hovorí zhrozená Brittany.

"Je náročné byť pri tele, ešte k tomu tehotná, chorá a do toho tieto komentáre. Keď som ja spokojná so svojím telom, prečo to iní neakceptujú?" pýta sa budúca mamička.

Kým od rodiny a kamarátov sa jej dostalo len kritiky, na stránke projektu je to naopak. "Prečítala som si jej príbeh a plakala som. To, čo jej napísali iní ľudia nie je dobré. Myslím si, že jej fotky sú krásne," napísala jedna komentujúca.

Okrem Brittany ukazuje The Honest Body Project aj ženy, ktoré si prešli peklom v podobe domáceho násilia alebo prekonali rakovinu.

MICHIGAN/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti