Domáce

Psychológ vysvetľuje, prečo sa opitý Slavo skryl pred policajtmi do kufra

Muž sa pred policajtmi skryl do kufra
Zdroj: TV Markíza

Síce sa zachoval ako dieťa, no sudca sa tak už na neho nepozeral.

Nasledujúci príbeh dokazuje, že vo vypätých situáciach sa dokážame správať naozaj ako deti. Mladý muž z Važca nereagoval na výzvy policajtov. Nielenže so svojim autom nezastavil, začal pred nimi unikať. No to nebolo všetko. S tým čo nasledovalo, sa policajti ešte nestretli.
Zdroj: TV Markíza


Slavomíra sa im podarilo zastaviť až pred miestnym pohostinstvom. No ten namiesto toho, aby kajúcne z auta vyšiel, zamkol sa v ňom. Cez sedadlá sa šikovne prešmykol do zadnej časti auta, potom do kufra, kde sa skryl a tam čušal.

Muža prehovorila až jeho rodina keď prišla na miesto. S policajtmi však stále nespolupracoval. Odmietol fúkať, aj krvné testy a tak musel ísť pekne na políciu. Až neskôr policajti zistili dôvod jeho neobvyklého správania. Slavomír mal totiž právoplatne uložený zákaz viesť motoré vozidlá až do januára 2016.

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.

Psychológ tvrdí, že aj dospelý človek, keď ho pri niečom prichytia, používa aj detské praktiky , len aby sa zbavil zodpovednosti a viny. Slavomír sa síce zachoval ako dieťa, no sudca sa tak už na neho nepozeral. Dostal 7 mesiacov natvrdo a viac ako 5 rokov si za volant nesadne.

VAŽEC/ TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.