Fešák na tento týždeň: Z tohto krásavca za vám doslova zakrúti hlava!

David Gandy
Zdroj: Facebook/ David James Gandy

Tento muž je zrejme snom každej ženy.

Reklamu na mimoriadne populárny parfum od Dolce&Gabbana si zrejme pamätá každá žena, aj keď má dnes už niekoľko rokov. Od roku 2006 sa už nakrútili ďalšie dve verzie. Pri pohľade na tmavovlasého fešáka vystupujúceho z mora sa rozbúchalo srdce každej príslušníčke nežného pohlavia. Nezabudnuteľný krásavec sa volá David Gandy a už roky patrí k špičke v modelingovom svete.

Zdroj: Facebook/ David James Gandy

Televíznu šou vyhral a ako 21-ročný podpísal zmluvu so Select Model Management v Londýne. Už v prvých rokoch kariéry predvádzal pre množstvo známych značiek ako Hugo Boss, Carolina Herrera, Massimo Dutt či Shiatzy Chen. V roku 2006 sa stal tvárou Dolce&Gabbana. Každý rok nesmel chýbať na ich prehliadkach a kampaniach.

Pracoval tiež so slávnymi supermodelkami či herečkami, medzi nimi aj Naomi Campbell, Gemna Ward, Scarlett Johansson či Rosie Huntigton-Whiteley. 

Zdroj: Facebook/ David James Gandy

V roku 2011 módny dom publikoval 280-stranovú knihu David Gandy by Dolce&Gabbana. Uverejnil v nej všetky fotografie z jeho spolupráce so známym návrhárskym duom.

Záujem o jeho osobu neklesá ani s pribúdajúcimi rokmi, o čom svedčí fakt, že len v roku 2012 sa objavila na viac ako 16-tich obálkach magazínov. Dnes má aj vlastnú kolekciu oblečenia, ktorú vytvoril v spolupráci s Johnnie Walker Blue Label.

Zdroj: Facebook/ David James Gandy

Pracuje aj ako editor pre magazín Vogue, kde má vlastný blog. Taktiež ho pozývajú prednášať aj na univerzity o význame pánskej módy. Ostala mu aj láska k autám. Nielen že ich naďale testuje a píše recenzie pre automobilový magazín, ale v roku 2012 obdržal pretekársku licenciu a pozvali ho na preteky v Taliansku Mille Miglia, kde sa so spolujazdcom umiestnili zo 415 vozidiel na 158. mieste. 

Zdroj: Facebook/ David James Gandy

A ako by to bolo, keby takýto krásny muž nedostal aj nejaké ocenenia. V roku 2008 mu španielsky Glamour udelil titul medzinárodne najkrajšej mužskej tváre. V roku 2009 skončil podľa magazínu Forbes ako tretí najúspešnejší mužský model sveta. O rok neskôr bol ako prvý muž nominovaný na ocenenie Model of the Year.

Tiež ho nájdete v zozname najvplyvnejších ľudí sveta z roku 2011 aj 2012. Objavil sa aj v stovke najsexy mužov sveta za rok 2012. Ako najlepšie oblečený muž v Británii sa umiestnil na 17. mieste. 

Zdroj: Facebook/ David James Gandy

Aj minulý rok získal titul najsexy muž sveta a v zozname najúspešnejších modelov sa posunul na druhú priečku.

David sa ešte stále neusadil a už pri prvom pohľade na jeho krásnu tvár a sexy telo je jasné, že nemôže byť dlho single. Randil už s modelkou Sarah Ann Macklin, speváčkou Mollie King a v októbri minulého roka sa po piatich mesiacoch chodenia rozišiel so Samantkou Barks. Už o dva mesiace ho fotografi zachytili ruka v ruke s neznámou kráskou. 


VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti