Dopravu na D2 paralyzovali dopravné nehody. Tvorili sa rozsiahle kolóny, o život prišla jedna osoba

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Dve vážne dopravné nehody za sebou. Stali sa na diaľnici D2 v smere do Česka. Šoféri tak museli byť počas dňa obrnení dávkou trpezlivosti. A to aj mimo diaľnice.

Česi naďalej kontrolujú nelegálnu migráciu a tak aj dnes kamióny stáli v niekoľko kilometrovej kolóne. Policajti čiastočne odkláňali nákladné autá z diaľnice. Zápcha tak bola aj v obci Kúty. 

Prečítajte si tiež:

Kolóna s kamiónmi mala okolo obeda približne 11 kilometrov. Ľavý jazdný pruh pre osobné autá bol prejazdný. Krátko po druhej hodine ale dopravnú situáciu skomplikovala vážna nehoda.

Podľa doterajších informácií mala do posledného nákladného auta stojaceho v rade naraziť dodávka a do nej potom osobné auto.

Pri zrážke sa ťažko zranili dve osoby. Pristával aj vrtuľník.

„Jeden pacient bol transportovaný do nemocnice v Malackách s polytraumou, u jedného pacienta musel po neúspešnej resuscitácii musel lekár skonštatovať exitus,“ uviedol Martin Balko z operačného strediska ZZS.

Prečítajte si tiež:

A po dvoch hodinách na D2 pristával vrtuľník zas. Dôvodom bola ďalšia vážna nehoda. Jedného pacienta s poraneným horenej končatiny letecky transportovali do Ružinovskej nemocnice.

Diaľnicu v úseku medzi Malackami a Českou republikou kvôli nehode zatvorili. Dopravu odklonili cez mesto Malacky. Neskôr polícia informovala, že autá budú odkláňať už pri výjazde na Lozorno

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Slovensko

Dôležité udalosti