Mladí vrahovia taxikára sa pomýlili. Chceli zabiť niekoho iného!

Obvinení študenti z vraždy taxikára
Zdroj: SITA

Taxikár, ktorého traja mladíci brutálne zavraždili, mohol dnes možno žiť.

Zabili ho omylom? Taxikár, ktorého traja stredoškoláci brutálne zavraždili, mohol dnes možno žiť. Mladíci si totiž plán ohavného činu podrobne rozpísali. Obeťou mal byť zrejme úplne iný taxikár.
Zdroj: SITA


V odľahlej doline v Nízkych Tatrách zomrel brutálne zavraždený taxikár z Liptovského Mikuláša. V rukách polície takmer okamžite skončili traja stredoškoláci. Dvaja obvinení mladíci navštevovali gymnázium. Policajti tu vykonali prehliadku a našli podrobný plán vraždy.

V školskej skrinke jedného z nich objavili zošit. Na niekoľkých stranách tam bol údajne rozpísaný postup vraždy, jednotlivé úlohy a čo sa ešte po tomto čine bude diať. Taxík - strieborné kombi - si stredoškoláci zrejme vybrali dopredu. Zapísali si mikulášsku špz-etku. Taxikára asi ani nepoznali.

V osudný okamih ale nasadli do auta s úplne inou značkou. Taxikára, ktorého auto figurovalo v pláne sme kontaktovali. O veci hovoriť nechcel. Prípad vyšetruje národná kriminálna agentúra. Trojica stredoškolákov je vo väzbe. Súdiť ich budú z úkladnej vraždy.


LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ/ TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti