Šokujúce detaily o údajných vrahoch 23-ročného Mareka

Pietne miesto kde dobili na smrť 23-ročného Vrbovčan Marek Kalužu.
Zdroj: TV Markíza

Podozriví sú otec s 13-ročným synom. Popíjali vraj v herni tvrdý alkohol.

Tragédia pred strednou školou pri Piešťanoch. Vo Vrbovom dobili na smrť 23- ročného mladíka. Polícia zatiaľ mlčí, no podľa našich informácii jedným z útočníkov bol vraj žiak základnej školy.

Podozriví sú otec s 13-ročným synom. Popíjali vraj v herni tvrdý alkohol. O druhej v noci sa pobrali preč.

Dvadsaťtriročný Marek práve išiel okolo. Bol vraj odprevadiť priateľku. Dvojica ho údajne prenasledovala asi dvesto metrov. Pred školou ho sotili na zem a kopali do hlavy.

Mareka bili hlava nehlava. Pred gymnáziom je kaluž krvi. Študenti tu zapaľujú sviečky.

Mladý muž po útoku silne krvácal a ledva dýchal. Bol v bezvedomí, mal vážne poranenia hlavy. 

Záchranku zavolala policajná hliadka. Bol v kritickom stave a cestou do nemocnice zomrel. "Polícia v tejto chvíli nemôže poskytnúť žiadne informácie. Verejnosť budeme informovať ihneď, ako nám to situácia umožní," povedala Mária Linkešová, krajská policajná hovorkyňa v Trnave. 

Podľa našich informácii otec 13-ročného chlapca nemá vo Vrbovom dobrú povesť. Toto vraj nebol jeho prvý útok. To, že sa stane tragédia sa vraj dalo čakať. "Ten mal už sedieť dávno za to, čo robil vo Vrbovom grázla," hovorí otec zosnulého mladíka. 

Oboch podozrivých zadržali policajti chvíľu po čine. Ráno ich previezla kriminálka do Trnavy a momentálne sú v policajnej cele. Nebohý Marek bol vnukom zosnulého významného športovca Štefana Kalužu , ktorý odbehol stovku maratónov.PIEŠŤANY/ TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti