Pozrite si, kto sa stal primátorom alebo starostom vo vašom meste a obci

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Slovensko si v komunálnych voľbách zvolilo aj primátorov miest a starostov obcí. V tabuľke nižšie nájdete prehľad víťazov v okresných mestách.

Ak chcete vedieť, kto sa stal víťazom v menšom meste či obci, stačí kliknúť na nasledujúce tlačidlo a na stránke s kompletnými výsledkami vyhľadajte vaše mesto, obec či mestskú časť Bratislavy a Košíc.

TU nájdete všetky výsledky

mesto víťaz
Bánovce nad Bebravou Róbert Gašparík
Banská Bystrica Ján Nosko
Banská Štiavnica Nadežda Babiaková
Bardejov Boris Hanuščák
Bratislava Matúš Vallo
Brezno Tomáš Abel
Bytča Miroslav Minárčik
Čadca Matej Šimášek
Detva Branislav Baran
Dolný Kubín Ján Prílepok
Dunajská Streda Zoltán Hájos
Galanta Peter Kolek
Gelnica Dušan Tomaško
Hlohovec Ivan Baranovič
Humenné Miloš Meričko
Ilava Viktor Wiedermann
Kežmarok Ján Ferenčák
Komárno Béla Keszegh
Košice Jaroslav Polaček
Krupina Radoslav Vazan
Kysucké Nové Mesto Marián Mihalda
Levice Ján Krtík
Levoča Miroslav Vilkovský
Liptovský Mikuláš Ján Blcháč
Lučenec Alexandra Pivková
Malacky Juraj Říha
Martin Ján Danko
Medzilaborce Vladislav Višňovský
Michalovce Miroslav Dufinec
Myjava Ľubomír Halabrín
Námestovo Ján Kadera
Nitra Marek Hattas
Nové Mesto nad Váhom František Mašlonka
Nové Zámky Otokar Klein
Partizánske Jozef Božik
Pezinok Roman Mács
Piešťany Peter Jančovič
Poltár Peter Sitor
Poprad Anton Danko
Považská Bystrica Karol Janas
Prešov František Oľha
Prievidza Katarína Macháčková
Púchov Katarína Heneková
Revúca Július Buchta
Rimavská Sobota Jozef Šimko
Rožňava Michal Domik
Ružomberok Ľubomír Kubáň
Sabinov Michal Repaský
Senec Pavol Kvál
Senica Martin Džačovský
Skalica Oľga Luptáková
Snina Peter Vološin
Sobrance Ján Sklár
Spišská Nová Ves Pavol Bečarik
Stará Ľubovňa Ľuboš Tomko
Stropkov Ondrej Brendza
Svidník Marcela Ivančová
Šaľa Jozef Belický
Topoľčany Alexandra Gieciová
Trebišov Marek Čižmár
Trenčín Richard Rybníček
Trnava Peter Bročka
Turčianske Teplice Igor Hus
Tvrdošín Ivan Šaško
Veľký Krtíš Dalibor Surkoš
Vranov nad Topľou Ján Ragan
Zlaté Moravce Dušan Husár
Zvolen Vladimír Maňka
Žarnovica Alena Kazimírová
Žiar nad Hronom Peter Antal
Žilina Peter Fiabáne

TU nájdete všetky výsledky

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Voľby 2022

Dôležité udalosti