Voľby pretavili do zisku. Viacerí stávkari vďaka odvážnym tipom zarobili slušné peniaze

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Tohtoročné spojené župné a komunálne voľby viacerí využili aj na to, aby pokúšali šťastie. Odvážlivci si za menšie, ale aj obrovské sumy, prišli na slušné peniaze.

Ako informoval hlavný bookmaker spoločnosti Niké Richard Slušný, celkovo prijali stávky v stovkách tisíc eur, z toho v livestávkach v desiatkach tisíc eur.

Prečítajte si tiež:

​Istý stávkar dôveroval Matúšovi Vallovi, že obháji post bratislavského primátora. Na túto príležitosť stavil rovných päťtisíc eur, čo mu pri kurze 1,10 prinieslo výhru 5500 eur.

Veľkú dávku odvahy preukázal ďalší klient Niké, ktorý neváhal „investovať“ 1500 eur na to, že Marek Hattas bude opätovným primátorom Nitry. Pri kurze 2,45 vyhral 3675 eur.

Prečítajte si tiež:

​Až 3,05. To bol kurz na to, že novým primátorom Prešova bude František Oľha. Jeden zo stávkarov neváhal na tohto kandidáta staviť 943 eur. Teraz sa teší z výhry 2876 eur.

Spojené voľby využili aj klienti stávkovej spoločnosti Tipsport. „Na tieto voľby sme zaznamenali nábery vo výške 44-tisíc eur. Najobľúbenejšími stávkovými príležitosťami boli voľby primátorov v Košiciach a v Bratislave. Stávkari si na ne podali cez 300 tiketov v hodnote viac ako 12-tisíc eur,“ informoval tvnoviny.sk Filip Timár z Tipsportu.

Prečítajte si tiež:

Ako priblížil, najvyššou stávkou bolo tisíc eur na primátorské víťazstvo Jaroslava Polačeka v Košiciach. „Klient na tom pri kurze 1,48 vyhral 1480 eur, čo bola zároveň aj najvyššia výhra.“

Výsledky spojených volieb nájdete TU.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Voľby 2022

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.