Väčšie prsia vďaka cvikom? Dá sa to!

Bujné poprsie
Bujné poprsie Zdroj: shutterstock.com/ artemisphoto

Cviky na prsia môžete veľmi ľahko uplatniť aj doma. Urobte si pár klikov alebo vezmite do ruky činky.

Ak vás matka príroda neobdarila hojnosťou v dekolte a ani gény vás na hrudníku veľmi nepodržali, máte na výber viacero možností. Pokiaľ túžite po väčších prsiach, ale plastické zákroky vás nelákajú, je tu ešte jedna možnosť: pekné a pevné prsia si oddrite vo fitku. Isteže z veľkostí B sa týmto spôsobom na Déčko nikdy nedostanete. Cviky ale dokážu vaše prsia spevniť a tak minimálne optimicky zväčšiť.

Na úvod začnite tým najjednoduchším - držaním tela. Ak chodíte zhrbené sexi ani sebavedomo nebudete nikdy pôsobiť. Naopak vzpriameným držaním tela sa aj vaše prsia budú javiť väčšie, k vyrovnanému chrbtu pridajte aj vtiahnuté bruško a široký úsmev.

A takto povzbudené prvým úspechom sa vrhnite na cvičenie. Existuje hneď niekoľko cvikom na spevnenie prsného svalstva, môžete ich tak striedať, aby ste sa vyhli rutine.

Úplne najideálnejším je plávanie. Postačí zaplávať si rovno.nne v bazéne vám tak vyformuje postavu a zároveň napomôže aj k spomínanému lepšiemu držaniu tela. Okrem toho si plávaním sformujete aj zadok, brucho, ruky a nohy. Takže efekt bude o to lepší.

Cviky na prsia môžete veľmi ľahko uplatniť aj doma. Urobte si pár klikov alebo vezmite do ruky činky. Z domácich cvikov sú veľmi účinné práve kliky, keďže tie sú zamerané prioritne na svalstvo na hrudi. Môžete si ale vyskúšať aj plávanie na sucho. Postavte sa, vyrovnajte chrbát a urobte aspoň 100 záberov.

Inšpirovať sa môžete aj takýmito domácimi zostavami

https://www.youtube.com/watch?v=DGzY0orIi7Q

 


BRATISLAVA/KamzaKrasou.sk, Silvia

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti