Domáce

Pri tejto predpovedi počasia vám bude poriadne chladno

Holub v zime
Zdroj: SITA

Čo nás čaká najbližšie dni?

Teplota

Zajtra si užijeme poriadne mrazy, a to nielen v noci, ale aj cez deň. Na severe Slovenska bude celodenný mráz a táto oblasť sa bude nachádzať v teplotnom pásme -10 až -5 stupňov. Teplejšie bude iba na juhu, kde zasahuje pásmo -5 až 0 stupňov.

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.

Zrážky

Zajtra sa už zrážky vyskytnú len ojedinele - najmä na východe a budú väčšinou vo forme slabého sneženia.


Vietor

Aby nám nebolo málo, tak k zajtrajšiemu mrazivému počasiu prispeje aj vietor, pretože v nárazoch bude miestami dosahovať až 55 km/h a zafúka k nám prevažne zo severu až severovýchodu.

Noc

Dnešná noc bude prevažne oblačná až zamračená a na východe môže miestami aj slabo zasnežiť. Od západu sa bude oblačnosť v priebehu noci zmenšovať. Teplota poklesne na -4 až -10, na severe do -15 stupňov.

Zajtra

Dnes bolo krajšie na východe, kde ste mali oblakov menej, no zajtra to má byť presne naopak, teda východ zostane zamračený a západ bude slnečný.

Na západe bude pekne, pretože obloha sa počas noci vyjasní a cez deň nás aspoň trochu potešia slnečné lúče. Nedajte sa ale oklamať, pretože na pocit bude veľmi chladno a teplota vystúpi len na -4 až -7 stupňov.

Podobne bude aj na strednom Slovensku, teda očakávame prevažne polojasné počasie, s tým, že na severe bude oblačnosti o niečo viac. Najvyššia denná teplota vystúpi na -4 až -11 stupňov.

Najviac oblačnosti bude zajtra na východe, kde má byť oblačno až zamračené a miestami má aj snežiť. Bude veľmi chladno a teplota sa bude pohybovať od -6 do -12 stupňov.

Hory

Oblačné až zamračené počasie má zajtra prevládať aj na horách, kde tiež miestami slabo zasneží. V nadmorskej výške 1 500 m sa ochladí na -13 stupňov.

Bio

Biopredpoveď sa zajtra zmení na 3, a to je mierna záťaž.

Predpoveď na štyri dni

V nedeľu bude ešte celkom pekne, pravažne polooblačno a ak zasneží tak len ojedinele. Pripravte sa na extrémne chladnú noc, kedy môže teplota klesnúť až na -20 stupňov.

Cez deň vystúpi na -9 až -3 stupňov. Od pondeloka sa obloha zamračí a lokálne bude aj slabo snežiť.

Keďže sa zmení prúdenie vzduchu, tak sa mierne oteplí. Do stredy na -3 až 2 stupne.

BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.