Návod, ako sa stať magnetom na ženy. Poradí vám úspešný odborník

michal.jpg

Michal začal o tejto téme blogovať, má aj vlastnú stránku. Dôkazom toho, že to funguje je aj to, že má dnes svoju partnerku.

Michal Kopecký sám tvrdí, že dlhý čas magnet na ženy nebol. "Nebol som komunikatívny, nemal som sebavedomie, nemal som žiadne úspechy. Zistil som ale, že nezáleží na tom, aby mal muž veľký dom a dobré auto, ako si ľudia často myslia. Po nešťastnej láske v 18-tich rokoch som skúšal, čo funguje a čo nie. Postupne som prišiel na isté veci, ktoré nemám robiť, keď chcem dosiahnuť úspech u žien," povedal v Teleráne.

Michal začal o tejto téme blogovať, má aj vlastnú stránku. Dôkazom toho, že to funguje je aj to, že má dnes svoju partnerku. Stovky mužov mu píšu, ako im to pomáha.

Akú najčastejšiu chybu robia muži? "Najzákladnejšia chyba je, že sa muži snažia ženy baliť. Verím tomu, že keď chlapi budú pracovať na sebe, na svojom sebavedomí, charizme, komunikácii, na svojej hodnote, príťažlivosti, tak nebudú musieť baliť ženy na lacné triky, ale ich budú priťahovať tým, akí sú," radí Michal.

Takže nemajú prísť za ženou a pozvať ju na kávu? "Určite áno. Ale byť tým chlapom, ktorý už je v tej pozícii. Prvý kontakt musí byť, osloviť, zoznámiť sa a byť prirodzený. Ale nemať od toho očakávania, byť dotieravý. Malo by to vyzerať tak, že ju chcem spoznať, zaujímať sa o ňu," vysvetľuje. Muž sa musí sústrediť na to, aby ženu spoznal, ale nemôže sa sústrediť hneď na výsledok.


Ako by mala vyzerať konverzácia medzi mužom a ženou? Po akom dlhom čase sa už dá pohnúť so ženou ďalej? Ako často jej dávať komplimenty? Odpovede nájdete v druhom videu.


BRATISLAVA/ Teleráno

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti