Hrôzostrašná nehoda na D2: Známa influencerka, ktorá šoférovala luxusné auto, opísala, čo sa stalo

Hrôzostrašná nehoda na D2: Známa influencerka, ktorá šoférovala luxusné auto, opísala, čo sa stalo
Zdroj: Facebook/Polícia Bratislavský kraj

Nela Slováková sa druhýkrát narodila. V pondelok v ranných hodinách havarovala na diaľnici D2 v smere do Českej republiky. So svojím luxusným autom vrazila do posledného v kolóne stojaceho nákladného auta. Snímky z miesta nehody vyzerali naozaj hrôzostrašne a keby niekto vedľa nej sedel na mieste spolujazdca, tak by mu hrozili smrteľné poranenia.

Známa česká podnikateľka a influencerka po nehode dala na Instagrame vedieť, že ona aj jej pes Lotty, ktorého viezla v aute, sú v úplnom poriadku. Pre čas.sk neskôr poskytla aj väčšie vyjadrenie a opísala, čo presne sa stalo.

Nela smerovala od priateľa Lukáša Kozáka z Nových Zámkov. „Som v šoku. Tu na českých hraniciach so Slovenskom sa tvoria kolóny, pretože kontrolujú migrantov. Ja som išla v ľavom pruhu a asi 200-300 metrov predo mnou niečo vyletelo na cestu a prudko som zabrzdila. A ako som dupla na brzdu, auto sa rozvibrovalo, zrazu sa celé roztočilo na ceste, nakoniec vrazilo do zvodidiel a z tých ma odpálilo na pravú stranu do kamióna, ktorý tam stál v kolóne,“ vyjadrila sa pre Nový Čas.

Prečítajte si tiež:

Lukáš pre denník povedal, že okamžite vyrazil za svojou priateľkou a zo strachu o ňu sa povracal. „Prišlo mi zle. Som sa povracal, keď som sa to dozvedel. Bol som akurát v kabíne, myslel som, že odpadnem,“ priznal sa. Podľa hokejistu sa vodič dodávky, z ktorej podľa Nely niečo vypadlo na cestu, o nehodu vôbec nezaujímal.

Hneď, ako sa na verejnosť dostala informácia, že havarované vozidlo šoférovala známa podnikateľka, začali sa šíriť teórie, že sa nevenovala riadeniu auta, ale mobilu. „Počas jazdy som s ním nijako nemanipulovala. Áno, nakrúcam sa v aute na mobil, ale vždy ho mám v držiaku alebo položený,“ dodala Nela.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.