Neuveriteľné šťastie. Muž si neskoro všimol vlak, tak si ľahol na koľajisko. Vyviazol bez zranení

Neuveriteľné šťastie. Muž si neskoro všimol vlak, tak si ľahol na koľajisko. Vyviazol bez zranení
Zdroj: TASR – František Iván

Neuveriteľné šťastie mal muž, ktorý si ľahol na koľajisko a ponad neho prešiel vlak s niekoľkými vagónmi. Štyridsaťdeväťročný muž sedel na koľajniciach a nevšimol si prichádzajúci vlak. 

„Môžem potvrdiť, že k udalosti došlo v pondelok pár minút po 12. hodine medzi železničnými stanicami Drienovská Nová Ves a Ličartovce. Počas jazdy spozoroval 52-ročný rušňovodič osobného vlaku muža, sediaceho v koľajisku,“ potvrdila prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová pre prešovský Korzár.

Prečítajte si tiež:

Muž si nevšimol prichádzajúci vlak, tak si ľahol na koľajisko a vlak prešiel ponad neho. Ako zázrakom vyviazol bez zranení. „Vlakvedúci túto situáciu išiel preveriť a zistil, že spod tretieho vagóna vylieza muž, a to bez akéhokoľvek zranenia. Po preverení bolo zistené, že ide o muža, ktorý ležal v koľajisku,“ priblížila situáciu Ligdayová.

Muž vstúpil na koľajisko z miesta, kde je to zakázané a bez povolenia. Dopustil sa tak priestupku. Udalosť prešetruje aj Železničná spoločnosť Slovensko. Tá potvrdila, že vzniklo 94-minútové meškanie vlaku, keďže prípad dokumentovala polícia. Muž sa odmietol podrobiť dychovej skúške. U rušňovodiča nebol prítomný alkohol.

Pozrite si archívnu reportáž o požiari vlakových vagónov:

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti