Málokto veril, že prežije. Bývalý moderátor Dag Palovič po vážnej nehode prekvapuje aj lekárov

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Výlet na motorke, nepozorný vodič a nešťastná zhoda okolností. Niekdajšiemu moderátorovi Dagovi Palovičovi sa v jeden augustový moment otočil naruby celý svet.

Jeho život visel po hrozivej nehode na vlásku a lekári mu museli amputovať nohu. Niekto by v takejto situácii prepadol depresii a stratil zmysel života. Dag to však zobral z iného konca.

Aj keď málokto veril, že prežije, prežil. A dnes tvrdí, že je oveľa silnejší a odhodlanejší.

Prečítajte si tiež:

​„Moja nálada závisí nie od vecí, ktoré sa dejú okolo mňa, ale odo mňa samého. To znamená, že si náladu tvorím vedome, tak ako chcem ja. Rovnako som prijal, že nemám nohu, že som mal krvácanie do mozgu, že som mal zlomené rebro, zakrvácané pľúca, že som mal rozdrvený štvrtý hrudný stavec,“ hovorí Dag Palovič v Reflexe.

Prognózy po tom, čo sa dostal do nemocnice, boli podľa jeho vlastných slov desivé a katastrofické. Lekárka mu povedala, že verila v zázrak, nie v medicínu.

Od nehody prešli tri mesiace a on vraví, že ani chvíľu necítil depresiu, smútok či hnev. Pred niekoľkými dňami sa prvýkrát sám posadil z vozíka na posteľ a napreduje každý deň.

Nepozorný vodič sa mu sedem týždňov po nehode ozval. Viac sa dozviete v reportáži z Reflexu, ktorú si môžete pozrieť vo videu vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Reflex

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.