Domáce

Nevideli ste Lenku (27) z Dubnice nad Váhom? Odišla na turistiku a už jej niet

lenka_struhackova.JPG
Zdroj: SITA

Nevrátila sa domov zo Šútova.

Od soboty je nezvestná 27-ročná Lenka Struhačková z Dubnice nad Váhom, ktorá odcestovala do Šútova.

Nezvestná si v sobotu ráno o 4.30 h kúpila na vlakovej stanici cestovný lístok do Šútova. Cieľom jej cesty bola turistika v Malej a Veľkej Fatre, informuje trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička.

„Lenka Struhačková vystúpila z vlaku na železničnej stanici v Šútove o 7.20 h. Domov sa mala vrátiť dňa 26. januára, avšak doposiaľ neprišla a tiež o sebe nepodala žiadne správy," priblížil Kudlička s tým, že so sebou mala osobné doklady, nezistenú výšku finančnej hotovosti, turistický vak, turistické palice a mobilný telefón, ktorý má vypnutý.

 

Zdroj: Facebook

Lenka je vysoká asi 167 centimetrov, plnoštíhlej postavy, má tmavohnedé vlasy, dlhé po ramená a zelenomodré oči. Naposledy mala oblečené turistické nohavice oranžovej farby, turistickú bundu modrej farby, čiapku s vrkočmi smotanovej farby, fialovo-biele rukavice, turistické topánky hnedej farby s červenými šnúrkami, veľký turistický vak zelenej farby, turistické mačky pripnuté na vaku, turistické palice striebornej farby. Na ruke mala asi trojcentimetrovú jazvu od popáleniny.

Akékoľvek informácie o pohybe či pobyte nezvestnej možno oznámiť na najbližší policajný útvar alebo na bezplatnú policajnú linku 158.

Zdroj: SITA

TRENČÍN/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.