Polícia vyšetruje záhadnú smrť ženy, ktorej telo objavili vo vodnej nádrži v Novákoch

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Vo vodnej nádrži v Novákoch našli v pondelok (21.11.) ráno mŕtvu ženu. Objavil ju náhodný okoloidúci, ktorý si všimol jej nehybné telo. Ženu vytiahol na hladinu, nejavila však už žiadne známky života. Na miesto privolal políciu.

Pomôcť jej však nevedeli už ani privolaní záchranári. „Žiaľ vyslaní záchranári už žene pomôcť nedokázali. Lekár musel konštatovať smrť,“ informovala hovorkyňa operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová.  

Podľa našich informácií by malo ísť o Vasiliu (†57), ktorá je nezvestná od minulého týždňa. Predbežné informácie nasvedčujú tomu, že mŕtva bola iba pár hodín. Polícia už začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. 

Prečítajte si tiež:

​​Na brehu sa nachádzali jej doklady aj listy. Polícia teraz skúma, či ich naozaj napísala ona sama. Zisťujú aj čo predchádzalo jej smrti a ako sa ocitla v Novákoch. Ženu totiž ešte pred pár dňami videli v Bratislave.

Nebohá žena pochádzala z Handlovej. Naposledy však žila v obci Cígeľ pri Prievidzi. Podľa našich informácii jej partnera nedávno zadržala polícia.

A to vraj pre majetkovú trestnú činnosť. Vypočúvali aj ju, ako svedkyňu. Od momentu keď odišla z polície, bola nezvestná. Presnú príčinu úmrtia odhalia až výsledky pitvy. 

Pozrite si archívnu reportáž z Televíznych novín z 13.11. o vražde tehotnej tínedžerky:

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti