Tragická nehoda v Rimavskom Brezove: Chodca ležiaceho na ceste zrazilo auto, zraneniam podľahol

Chodca ležiaceho na ceste zrazilo auto.
Chodca ležiaceho na ceste zrazilo auto. Zdroj: Facebook/Polícia SR-Banskobystrický kraj

Polícia vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v nedeľu (20.11.) podvečer v obci Rimavské Brezovo v okrese Rimavská Sobota. Chodca ležiaceho na ceste malo zraziť auto, zraneniam podľahol. Na sociálnej sieti o tom informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici.

„Podľa doteraz vykonaného vyšetrovania k dopravnej nehode došlo tak, že vodička, ktorá jazdila vozidlom v smere od Hnúšte na Rimavskú Sobotu, zachytila na ceste ležiaceho chodca,“ priblížila polícia. Dychová skúška u vodičky bola negatívna, prípadná prítomnosť alkoholu u nebohého muža bude zisťovaná pri pitve.

Prečítajte si tiež:

Polícia v súvislosti s dopravnou nehodou začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. „Do vyšetrovania boli pribratí znalci z odboru súdneho lekárstva a taktiež znalci z odboru cestnej dopravy,“ dodala polícia s tým, že ďalšie okolnosti nehody sú naďalej predmetom vyšetrovania.

Pozrite si archívnu reportáž z Televíznych novín z 18.11. o tragickej nehode neďaleko obce Zemné, pri ktorej zahynuli dvaja mladí bratia:

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti