Trendy tohtoročných Vianoc: Ak chcete byť IN, na stromčeku musíte mať tri veci

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Je čas vybaľovať z krabíc vianočnú výzdobu. Už túto nedeľu zapálime prvú sviečku na adventnom venci. A začíname odpočítavať štyri týždne do Vianoc. Zisťovali sme akej farby budú tento rok sviatky u vás, aj aké sú horúce trendy vo vianočnej výzdobe.

Minulý rok boli trendy Vianoc fialovo - zlaté. Tento rok platí - sto ľudí, sto chutí. Vianočné gule či ozdoby dnes nájdete v rôznych farbách- prírodné, zelené, ružové či tyrkysové – v obchodoch sa snažia zapasovať do vkusu každého.

„Tohtoročným trendom potešíme všetkých eko-aktivistov a milovníkov prírody, lebo je návrat k takémuto jednoduchému štýlu,“ prezradila aranžérka Beáta Bačinská.

Aj keď dizajnéri nastavujú každý rok nové trendy, klasickou červenou či zelenou vraj nikdy nič nepokazíte. Podľa aranžéra Lukáša Valentu nie je nutné meniť výzdobu každý rok. „Jeden rok je to červená, ďalší rok je to fialová, ono tie trendy sa menia. Mení sa móda, takže postupne sa to obmieňa, ale vždy ten základ tá červená, zlatá a tieto zelené farby, to je určite niečo, čo ostáva a čo je stálica,“ dodal.

Prečítajte si tiež:

IN sú tento rok rozprávkové postavičky a na stromčeky sa opäť vracajú veľké luxusné mašle a výrazné vianočné ruže.

Dizajnéri tvrdia, že bez ohľadu na to, akú farbu si tento rok vyberiete, stromček či adventný veniec by mali „Určite je dobré, keď sa ten priestor spája a zlieva, či už je to formou dekorácie alebo formou nábytku. V rámci bytu alebo interiéru či exteriéru, to treba ladiť v rovnakom duchu,“ doplnil Lukáš Valenta.

Viac si pozrite vo videu hore.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti