Slovák bol veľmi blízko k obrovskému jackpotu 41 miliónov. Zo siedmich čísel uhádol šesť, pomýlil sa v poslednom

Slovák bol veľmi blízko k obrovskému jackpotu 41 miliónov. Zo siedmich čísel uhádol šesť, pomýlil sa v poslednom

To zamrzí! Tipujúceho zo Slovenska delilo v piatok od rozprávkového jackpotu iba jediné powerbalové číslo. Zo siedmich vylosovaných trafil šesť, zmýlil sa iba v jednom jedinom čísle. Za to mimoriadne dôležitom.

Rozdiel medzi výhrou v I. a II. poradí je totiž astronomický. A tak sa namiesto 41 miliónov musí uspokojiť „iba“ s čiastkou 932 852,90 eur. 

Prečítajte si tiež:

Ako hovorí Rastislav Čépe z Tiposu, sedmička nemusí byť vždy len „šťastným číslom.“

Na stávke, s ktorou sa zúčastnil na hre, mal dva tipy, ale práve vďaka číslu sedem namiesto 41 miliónov eur vyhral v lotérii Eurojackpot „len“ 932 852,90 eura.

Vyžrebované boli čísla 4, 6, 8, 42 a 48. Tie mal úspešný Slovák na svojej uzatvorenej eurojackpotovej stávke. Jeho powerballovými číslami boli šestka a sedmička. Avšak z powerballového osudia boli vyžrebované čísla 6 a 11. 

"Šťastlivec zabodoval so stávkou uzatvorenou na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o dvojtipovú stávku v lotérii Eurojackpot, spoľahol sa pri tom na náhodný výber čísel. Jeho vklad do hry bol 4 eurá," dodal Čépe.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti