Mladík z Nitry zomrel počas návštevy u kamaráta v Prešove. Polícia začala trestné stíhanie pre zabitie

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Michal († 29) z Nitry prišiel minulý týždeň navštíviť kamaráta. Z bytu na prešovskom sídlisku ho však na druhý deň ráno vyniesla pohrebná služba. Polícia stále vyšetruje, čo sa v noci na piatom poschodí stalo.

Podľa zdroja TV Markíza prišiel nebohý Michal do Prešova ku kamarátovi na tri dni. V osudnú noc sa zrejme v byte stretli viacerí. Michal v noci údajne počas spánku spadol z postele na zem a zlomil si pritom rebrá. Mal vraj aj vypité.

Obyvatelia bytovky v noci nevideli ani nepočuli z bytu nič podozrivé, čomu by mali venovať pozornosť. Na druhý deň si však spočiatku mysleli, že zomrel syn majiteľky bytu, ku ktorému Michal prišiel.

Susedia si ráno všimli pred vchodom pohrebnú službu. Na piatom poschodí stretli aj policajtov, no o ničom konkrétnejšom, čo sa v noci stalo, nevedia.

Vyslaní záchranári už mužovi nedokázali pomôcť. Lekár musel konštatovať smrť. Prešovský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre zločin zabitia. Podozrivý zatiaľ nie je nikto a viac informácií nám polícia zatiaľ poskytnúť nemôže.

Viac sa dozviete z reportáže, ktorú nájdete vo videu na začiatku článku.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti