Krvavá dráma vo Svidníku: Muža napadli nožom v pohostinstve na stanici

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Krvavá večerná dráma. Z pohostinstva sa vypotácal krvácajúci muž. Dlho nebolo jasné, čo sa vlastne stalo. Na chodníku bolo množstvo krvi, policajti dlho nemohli napadnutého ani len vypočuť.

K napadnutiu 39-ročného muža malo dôjsť v priestoroch tohto pohostinstva na svidníckej autobusovej stanici. Bodli ho do oblasti bedier a stehna.

Po incidente muž vyšiel z pohostinstva smerom na autobusové nástupištia. Jeho zranenia si vyžadovali ošetrenie v nemocnici.

„Vo večerných hodinách bol prijatý 39-ročný muž, bodnutý údajne dvakrát nožom do dolnej časti chrbta. Bližšie informácie neviem udať, ani sám pacient nevie udať, kto to bol alebo čo to bolo,“ priblížil Igor Leško, primár chirurgického oddelenia Nemocnice Svet zdravia Svidník.

Podľa našich informácií mu v krvi zistili takmer štyri promile alkoholu. Personál pohostinstva sa vyjadrovať nechcel. Na chirurgickom oddelení svidníckej nemocnice muž podľa primára pobudne niekoľko dní.

Čo presne sa v tomto pohostinstve na svidníckej autobusovej stanici stalo, vyšetrujú policajti.

„Polícia v tomto prípade začala trestné stíhanie pre prečin výtržníctvo a pre prečin ublíženia na zdraví,“ povedal krajský policajný hovorca Daniel Džobanik.

Policajti majú aj kamerové záznamy z blízkeho okolia. Podľa dostupných informácií mali byť do konfliktu zapletení ďalší dvaja muži a jedna žena. Či zraneného skutočne niekto bodol alebo to bola nešťastná náhoda, ukážu až najbližšie dni.

Zábery z miesta činu si môžete pozrieť vo videu vyššie.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti