Deň s Nadáciou Markíza odštartoval: Pomôžte nám sprístupniť deťom pomoc, ktorú potrebujú

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Máme za cieľ zlepšiť dostupnosť psychologickej alebo psychiatrickej pomoci pre deti.

Celý dnešný deň (1. decembra) vo vysielaní televízie Markíza patrí v poradí už 9. ročníku jedinečného podujatia s názvom Deň s Nadáciou Markíza. Aj tento rok je pre divákov pripravený program plný lásky, dobra a silných skutočných príbehov, s ktorým sa už tradične spája aj finančná zbierka na charitatívne projekty Nadácie Markíza.

Moderátormi Dňa s Nadáciou Markíza sa tento rok stali Kristína Kövešová a Adam Bardy. Pre herca to je veľká moderátorská premiéra v priamom prenose a obaja pred začiatkom cítili veľkú zodpovednosť, aby to zvládli.

Téma starostlivosti duševného zdravia detí sa Kristíny aj Adama dotýka a veľmi im záleží na tom, aby sme sa viac venovali psychike detí a nebrali tému vyhľadania pomoci ako tabu.

Prečítajte si tiež:

Pomôžte tým najzraniteľnejším

Od 1. októbra až do 1. decembra 2022 vrátane celého dňa do polnoci môžete podporiť Deň s Nadáciou Markíza aj Vy, a to: Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 2 eurá).

Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK35 1111 0000 0003 3322 2322 alebo aj jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár TU.

Ďakujeme, že pomáhate tým najzraniteľnejším - deťom!

O dni venovanom tým najzraniteľnejším sa viac dozviete aj v reportáži z Reflexu, ktorú si môžete pozrieť v tomto videu:

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Deň s Nadáciou Markíza

Dôležité udalosti