Deň s Nadáciou Markíza: Výťažok pomôže riešiť problémy detskej duše

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Začiatok decembra sa pre nás v televízii markíza spája s dôležitým dňom a pomocou. Teleránom sa vo štvrtok 1. decembra začal deň s Nadáciou Markíza, ktorý je aj tento rok zameraný na pomoc deťom v oblasti duševného zdravia.

Ambasádori mali možnosť divákom priblížiť svoje príbehy, podeliť sa o svoje skúsenosti či ťažkosti v téme duševného zdravia a spoločne pripomínať dôležitosť tejto témy.

Deň s Nadáciou pokračoval v podvečerných hodinách a v areáli TV Markíza sme si pri tejto príležitosti pripravili malé vianočné trhy. Atmosféra bola skvelá a sprostredkovali ju moderátori Dňa s Nadáciou Markíza Kristína Kövešová a Adam Bardy.

Členka Správnej rady Nadácie Markíza a riaditeľka centra ľudských zdrojov TV Markíza Martina Vlkovičová a generálny riaditeľ Matthias Settele povedali, prečo je dôležité podporovať práve túto tému a na čo presne bude výťažok z tohto nadačného dňa použitý.

Viac sa dozviete z priložených videí:

Pomôžte tým najzraniteľnejším

Od 1. októbra až do 1. decembra 2022 vrátane celého dňa do polnoci môžete podporiť Deň s Nadáciou Markíza aj Vy, a to: Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 2 eurá).

Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK35 1111 0000 0003 3322 2322 alebo aj jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár TU.

Ďakujeme, že pomáhate tým najzraniteľnejším - deťom!

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Deň s Nadáciou Markíza

Dôležité udalosti