Pri Tornali zahynul muž, ktorý celý život chytal cestných pirátov. Neprežila ani jeho mama a manželka

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Celý život zasvätil chytaniu cestných pirátov, až sa mu stret s jedným z nich stal osudným. Pri mimoriadne tragickej nehode pri Tornali prišiel o život bývalý dopravný policajt spolu s manželkou a mamou. Štvrtou obeťou bol vodič oproti idúceho auta, ktoré do nich narazilo.

Muža, ktorý len nedávno opustil policajný zbor, aby si doprial zaslúžený odpočinok na dôchodku, poznajú v regióne veľmi dobre. Mal povesť nekompromisného muža zákona. Spolu s rodinou sa vracal z Tornale domov do Revúcej.

Dlhá rovná cesta

Tragédia sa stala v nedeľu podvečer na dlhom rovnom úseku cesty za Behyncami  (časť Tornale), v smere na obec Otročok. Obe autá skončili po čelnej zrážke mimo cesty.

Muž, ktorý sedel v aute sám, mal mať podľa informácií TV Markíza problémy už v Otročku, z ktorého pochádzal. Poškodil tam údajne auto svojej priateľky a dal sa na útek, nakoľko naňho mala zavolať políciu.

​Ako prví prišli na miesto nehody hasiči, ktorí sa pokúsili osoby zakliesnené v autách vyslobodiť. Tie už však v tom čase nejavili žiadne známky života. Zásah potvrdil Matej Peniak z operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici.

Vozidlá zabezpečili proti náhodnému pohybu, úniku prevádzkových kvapalín a vzniku požiaru. Záchranári po príchode na miesto nešťastia skonštatovali smrť všetkých štyroch účastníkov nehody.

„Podľa doposiaľ zistených informácií mal 45-ročný vodič osobného auta prejsť do protismeru, kde sa čelne zrazil s oproti idúcim autom, ktorého posádku tvorili tri osoby," uviedla banskobystrická polícia na sociálnej sieti. 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.