Veľká protidrogová razia v Pentagone: Slušných rodín je viac, policajtov vítajú

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Bytovka, ktorá sa stala smutnou realitou Bratislavy. Miesto, dlhé roky spájané s narkomani a dílermi, ktorí znepríjemňujú život okoliu.

Už od roku 2015 upozorňujeme na nečinnosť štátu a sledujeme boj slušných ľudí s kriminálnikmi. V posledných mesiacoch sa situácia konečne zlepšila, no v Pentagone je ešte stále veľa práce.

Niekoľko mesiacov sme tajne sledovali situáciu na tomto mieste. Po zriadení pobočky mestskej polície priamo v bytovke sa drogový biznis presunul iba o pár metrov ďalej.

Niektorí díleri sa nevzdávajú a nám sa niekoľkokrát podarilo natočiť predaj drog rovno na ulici. 

Na sídlisku žijú aj rodiny, ktoré sú bezproblémové, ale nemôžu si dovoliť odsťahovať sa do inej lokality. Iní tvrdia, že odísť nechcú, pretože sú tu doma a chcú bez obáv vychovávať svoje deti. 

Prečítajte si tiež:

Veria, že ak sa zmení prístup politikov aj obyčajných ľudí, poradia si s dílermi a sídlisko „vyčistia“. V reportáži hore vo videu sme sa venovali súčasnej situácii v Pentagone.

Obyvatelia boli nedávno svedkami veľkej policajnej razie. Kukláči zasahovali v jednej z bytoviek od šiestej hodiny ráno v rámci akcie Mikuláš. 

Razia sa konala aj v okolí Bratislavy v Šamoríne, Miloslavove a Borinke. 

Zábery z razie si môžete pozrieť v reportáži dole vo videu.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Reflex

Dôležité udalosti