7 vecí, na ktoré sa muži sťažujú pri milovaní

Aj mužom niektorí veci pri milovaní prekážajú.
Zdroj: Shutterstock.com

Nielen ženy sa večne na mužov sťažujú...

Sťažností žien na mužov sa vždy nájde dosť. Ale aj mužom pri sexe všeličo prekáža, najmä pri orálnom. Nahliadnite do tajov orálneho sexu, aby sa ten váš nesťažoval. Píše bety.cz.

Zdroj: Shutterstock.com

Nie je tajomstvom, že takmer každý muž krochká blahom, keď sa partnerka venuje aj jeho mužnosti. A nežné pohlavie sa zase netají odporom k orálnemu sexu. Niektorým totiž pripadá nechutný, ponižujúci a ktovie ešte aký. Muži ho však vyžadujú z jednoduchého dôvodu. Partnerky ich tak prijímajú so všetkým, čo ponúkajú.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Ak ho ale neodmietate, tu je zopár rád, ako partnera čo najlepšie potešiť. Nie všetko sa im totiž páči.

1. Kontakt zubov s jemnou kožou penisu

Hýčkanie toho najcitlivejšieho, čo muž na svojom tele má, vyžaduje skutočne nežné zaobchádzanie. Všetko to štipkanie, ťahanie alebo dokonca hryzenie je veľmi nepríjemné. Ustrážte si najmä zuby. Malé zahryznutie, neobratnosť a partner sa môže zblázniť od bolesti. Snažte sa ústa pootvoriť čo najviac. 

2. Zabúdanie na ostatné časti tela

Muži nie sú práve nadšení z toho, že svoju pozornosť sústredíte len na ich penis, zatiaľ čo ich semenníky by si tiež zaslúžili trochu starostlivosti. A čo stehná a brucho? Aj tieto miesta chcú pohladenie. 

3. Ticho ako v hrobe

Nemusíte pri tom kričať ako zmyslov zbavená, ale trochu hlasového prejavu by neuškodilo. Muži sú počas úplného ticha v rozpakoch, pretože nevedia, či sa vám vôbec páči, to čo mu robíte, alebo či nemáte nič proti jeho chuti a vôni. Stačí aj jemné zavrnenie. Dáte tým najavo úctu a obdiv. 

4. Pozor na nechty

Mať pekné nechty je fajn. Mužom sa tiež páčia. Ale v žiadnom prípade ich nezarývajte do toho najcitlivejšieho miesta na ich tele. Nemusíte to síce urobiť naschál, ale v návale vášne sa stáva všeličo.

Zdroj: Shutterstock.com

5. Vysávač v akcii

Olizovanie jazykom, jeho krúženie okolo penisu či dráždenie jeho špičky, to všetko sa pánom páči. Medzi obľúbené techniky ale nepatrí silné až bolestivé sanie. Partner nie je krava, z ktorej chcete dostať mlieko. 

6. Prerušenie v tom najlepšom

Už to naňho prichádza, vy ho máte v moci, ale ešte nechcete, aby dosiahol orgazmus. Tak to by vás v tej chvíli zrejme najradšej zabil. Nič proti hre, kedy ho dvakrát dostanete na maximálnu hranicu pred orgazmom a potom mu jeho trápenie doprajete rýchlym ústnym chvatom. Ale hlavne to urobte, inak to bude to posledné čo "neurobíte". 

7. Afektované vypľúvanie ejakulátu

To je to najhoršie, čo môžete pri orálnom sexe urobiť. Pokiaľ to urobíte decentne, je to v poriadku. Ale ak hneď potom utekáte k umývadlu, preháňate to. Partner sa tak bude cítiť pošpinený, zneuctený a pre vás nie dosť dobrý. Pokiaľ máte niečo proti chuti jeho ejakulátu, porozprávajte sa o zmene stravy. Nedávajte mu však najavo svoje pohŕdanie takýmto spôsobom.

BRATISLAVA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti