Hosťami nedeľného Na telo budú Michal Šipoš, Branislav Gröhling a Matúš Šutaj Eštok

Hosťami nedeľného Na telo budú Michal Šipoš, Branislav Gröhling a Matúš Šutaj Eštok
Zdroj: TV Markíza

Vláda Eduarda Hegera neustála odvolávanie v parlamente a padla, nedôveru jej vyslovilo 78 poslancov. Prezidentka Zuzana Čaputová žiada usporiadať predčasné voľby ešte v prvom polroku 2023.

Strana SaS, ktorá vyslovenie nedôvery Hegerovej vláde iniciovala, nechce o predčasných voľbách rokovať, ale navrhuje hľadať v parlamente novú väčšinu alebo vymenovanie úradníckej vlády. K predčasným voľbám ešte pred letom sa však okrem opozície prikláňa aj predseda parlamentu Boris Kollár.

Otázne tiež zostáva, či parlament ešte do konca roka schváli štátny rozpočet.

Aj o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu 18. decembra 2022 v relácii Na telo rozprávať s predsedom poslaneckého klubu OĽaNO Michalom Šipošom, poslancom SaS Branislavom Gröhlingom a generálnym manažérom strany Hlas-SD Matúšom Šutajom Eštokom.

Relácia Na telo sa tradične začína o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza a TVNOVINY.sk.

Na spravodajskom portáli TVNOVINY.sk nájdete aj najnovšie vydanie Na telo PLUS, v ktorom sa o aktuálnej politickej situácii rozprával moderátor Michal Kovačič s poslancami parlamentu Michalom Šipošom (OĽaNO), Janou Bittó Cigánikovou (SaS) a Erikom Tomášom (Hlas-SD).

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Na telo

Dôležité udalosti