Viete si predstaviť túto ženu štíhlu? Dnes je z nej sexy kosť

Bez názvu.png
Zdroj: Instagram

Jej túžbou bolo vyzerať ako speváčka Cheryl. Táto predstava ju ale takmer stála zdravie.

Hannah Hindmarsh (26) vždy trápili kilá navyše. Jej jedálniček tvorili hamburgery, hranolčeky, klobásky či všakovaké sladkosti. Váha jej ukazovala takmer 100 kíl. To, že je tučná, si ale uvedomila až v roku 2008, keď mala ísť s priateľom na dovolenku do Španielska.

Rodáčka z britského Bishop´s Walthamu však začala s kilami navyše bojovať tým najhorším spôsobom. Predstava štíhlej postavy sa stala doslova jej závislosťou. Jej túžbou bolo vyzerať ako speváčka Cheryl Fernandez-Versini. Táto predstava ju ale takmer stála zdravie. Z bacuľky sa stala bulimička.

Hannah dodržiavala naozaj drastické diéty. Nebránila sa užívaniu preháňadiel a neskôr všetko čo zjedla, vyvrátila. Jej psychiku zlomil aj rozchod s priateľom. V tom momente si prestala úplne veriť. „Bála som sa niečo zjesť. Kedysi som si totiž dokázala užívať každé sústo jedla. Nechcela som sa vrátiť do starých koľaji," vyjadrila sa Britka pre portál MailOnline.

Mladej žene pomohla až návšteva u lekára. Po absolvovaní niekoľkých vyšetrení nastúpila na terapiu. Tá jej otvorila oči. Hannah konečne prestala chudnúť a začala sa o svoje telo starať. "Vo februári 2013 som prestala s terapiou a v apríli som začala chodiť do posilňovni," priznala sa.

Britka si upravila jedálniček tak, aby prijímala všetko potrebné. Z niekdajšej bacuľky sa stala amatérska kulturistka. „Nechcem byť štíhla, chcem byť najlepšou verziou samej seba," dodala. Takto vyzerá dnes - zdravá a šťastná.LONDÝN/DailyMail, zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti