Chcete blízkym poslať milý vianočný vinš a nič vám nenapadá? Máme pre vás pár tipov

Chcete blízkym poslať milý vianočný vinš a nič vám nenapadá? Máme pre vás pár tipov
Zdroj: Profimedia.sk

Pohľadnice s krásnymi ilustráciami a prianiami už dávno vystriedali SMS správy či texty na sociálnych sieťach. Nie každý však pozná svoj obľúbený naspamäť, a nie vždy sa mu chce blúdiť desiatkami stránok a hľadať ten najkrajší. Prinášame vám preto niekoľko vianočných vinšov.

1. Krásne prežitie vianočných sviatkov a do nového roka veľa šťastia, lásky a porozumenia želá...

2. Nech sú pre vás tieto sviatky žiarivé a radostné. Nech všetky vaše želania a sny stanú sa skutočnosťou a nech vás pocit radosti naplní počas celého roka.

3. Tie najkrajšie Vianoce, stromček, čo sa ligoce. Lásky nech je plný dom, na stromčeku zlatý zvon. Pod ním všetky tajné priania, nech vám očká šťastím žiaria.

Prečítajte si tiež:

4. V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá, do tichej noci vtáčik už spieva, krásne a pokojné Vianoce vám želá...

5. Šťastné a pokojné Vianoce, veľa lásky, úsmevu a porozumenia v novom roku a splnenie túžob a očakávaní praje...

6. Nech chvíle lásky a pokoja, všetky bolesti vám zahoja. A tá láska so zdravím sa snúbia, na Vianoce majú byť šťastní všetci ľudia. Šťastné a Veselé Vianoce!

7. Nech tichá hudba vám počas Vianoc znie, nech ten ďalší rok vám zdravie, šťastie a lásku prinesie, praje...

Prečítajte si tiež:

8. Vianoce lásky a pokoja, nech každú tvoju bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu, až budete sadať k štedrému stolu.

9. Lásku a zdravie, šťastie a nehu, nech tebe taktiež prinesie vianočný sen. Prianie svoje posielam na vločke snehu, zachyť ju na dlani v tento Štedrý deň.

10. Vianoce sú vtedy, keď nikto neplače, Vianoce sú tam, kde voňajú mamine koláče, Vianoce sú s tými, ktorých ľúbime i s tými, na ktorých myslíme. Šťastné a veselé Vianoce!

Pozrite si aj reportáž o prekvapení v nitrianskom autobuse:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.