Linda si dala v 18-tich rokoch zväčšiť prsia, skončila v kóme

perez3.jpg

Dnes nevie sama chodiť a povie len pár slov.

Dnes 19-ročná Linda Perez upadla do kómy potom, ako minulý rok podstúpila zväčšenie poprsia. Pred pár dňami ju ale prepustili domov, no už nikdy nebude taká ako kedysi. Musí byť pod neustálym dohľadom, keďže jej hmotnosť je na minime. Pohybuje sa len s pomocou a vie povedať len pár slov.
Zdroj: Facebook


"Stále mám nádej, pretože žije a už je doma," povedala pre The Miami Herald jej mama Mariela Diaz. Zatiaľ čo ona uvažuje pozitívne, Linda má depresie a neustále plače, pretože sa nedokáže zmieriť so svojím zdravotným stavom. "Keď vidí, že nemôže chodiť, uvedomí si, čo sa jej stalo a plače," hovorí Mariela.
Zdroj: NBC


Linda počas zväčšenia poprsia utrpela poškodenie mozgu. Lekár, ktorý zákrok vykonával si ale stojí za tým, že nepochybil. Pred samotným zákrokom sa musí pacientka podrobiť vyšetreniam a taktiež vypĺňa dotazník, v ktorom by mala spomenúť ochorenia v rodine, úrazy a či nemá cukrovku a podobne. Lenže Linda lekárom zatajila, že počas pôrodu syna mala po anestézii zdravotné komplikácie, a to sa jej vypomstilo. To aspoň tvrdí lekár.

Zdroj: NBC


V kóme ležala od augusta minulého roka a prvé známy života začala javiť v októbri. V novembri ju pustili domov. Jej štvorročný syn ju uvidel až doma. Lindini rodičia vedia, že sa o svojho syna nedokáže plnohodnotne postarať, a tak chcú požiadať súd o zverenie do ich starostlivosti.

Zdroj: Facebook


Tiež ich čaká boj na súde s lekármi, ktorí Lindu operovali. Zväčšnie poprsia podstúpila na klinike The Coral Gables Cosmetic Center za polovicu ceny, ktorá sa reálne za takéto vylepšenie platí.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Počas vyšetrovania prípadu sa ukázalo, že kým doktor Freiman, ktorý Lindu operoval, má čisté záznamy, ale anestiziológ Mario Alberto Diaz si v roku 2006 posedel vo väzení za nelegálny predaj liekov proti bolesti cez internet. Tiež mal pozastavenú licenciu na šesť mesiacov.

https://www.youtube.com/watch?v=lBu0Gqct-ao


USA/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti